Програма лояльності - Zdorovo

Програма лояльності

Вітаємо у Програмі лояльності ZdorovoTM!

Створивши Особистий кабінет в інтернет-магазині ZdorovoTM.com, Ви автоматично стаєте учасником Програми лояльності ZdorovoTM і можете отримати додаткову вигоду до 9% на БУДЬ-ЯКУ ПРОДУКЦІЮ в інтернет-магазині, включаючи продукцію за спеціальними цінами, акційну продукцію, набори акції “Рулетка” та набори “Збери сам”.

Розмір вигоди Програми лояльності залежить від загальної суми Ваших замовлень в інтернет-магазині ZdorovoTM.com з 01.02.2019. Історію своїх замовлень можна переглянути в Особистому кабінеті (а також в ній можна зручно повторити будь-яке замовлення). До історії включаються усі оформлені Вами, оплачені та отримані замовлення. Більше замовлень – більше вигода Програми лояльності!

– загальна сума замовлень від 8000 до 20999 грн. – додаткова вигода 3%
– загальна сума замовлень від 21000 до 53999 грн. – додаткова вигода 6%
– загальна сума замовлень від 54000 грн. – довічна додаткова вигода 9%

Ваша поточна загальна сума замовлень відображається в Особистому кабінеті у розділі “Ваші покупки”, а Ваш поточний розмір вигоди Програми лояльності – в Особистому кабінеті у відповідному прогрес-барі.

Вигода Програми лояльності враховується у сумі замовлення на сторінці оформлення замовлення автоматично після входу в Особистий кабінет (коли Ви увійшли у свій Особистий кабінет, піктограма користувача у хедері сайту має зелений колір). Вигода Програми лояльності розповсюджується на будь-яку продукцію інтернет-магазину ZdorovoTM.com, включаючи продукцію за спеціальними цінами, акційну продукцію, набори акції “Рулетка” та набори “Збери сам”, однак не розповсюджується на вартість доставки.

Ваші замовлення додаються до загальної суми замовлень після їх оплати та отримання, замовлення за поточний місяць – до 15 числа наступного місяця.

Залишайтесь зі ZdorovoTM, смакуйте найкращим і збільшуйте свою вигоду з Програмою лояльності ZdorovoTM!